Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firmaları, yerin de yıkama hizmeti ile koltuk ve çekyatların temizliğini yapmaktadır. Bir çok firma gibi Dörtel halı yıkama olarak koltuk ve çekyat temizliği yapmaktayız.

Eviniz de bulunan tüm ürünlerin temizliğini üstlenerek sizlere rahat ev ortamları oluşturmaya çalışıyoruz. Kullandığınız halı, yorgan, battaniye, stor perde ve koltukların temizliği için bizlerden fiyat alabilirsiniz. Koltuk temizliği için gerekli olan makinelerimiz kendi bünyemiz de mevcuttur. Hiç bir firma ile ortak çalışmamız söz konusu değildir.

Bizden aldığınız her hizmet gibi Bursa koltuk yıkama hizmetin de eksiğimiz veya bir hatamız olduğun da bizlere bildirmenizi rica ediyoruz. Olası bir problem karşısın da sizlere en hızlı şekil de yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz. Problem olduğun da çözebilmek adına gerekli olan tüm işlemleri tekrarlamaktan geri durmayacağımızı garanti ediyoruz.

Koltuk yıkama nasıl yapılır?

Koltuklarınız leke gösterdiyse ve temizliğe ihtiyaç duyuyorsa bizlerden leke sökücüler hakkın da bilgi alabilirsiniz. Kendiniz bir işlem yapmak istiyorsanız eğer nasıl işlem yapmanız gerektiği hakkın da bizi arayıp yapmanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Acil durumlar için kullanılan bazı kimyasal maddelerin reklamları yapılıyor olsa da tavsiye etmediğimiz bir çok ürün bulunmaktadır.

Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

Yapacağınız her işlem, ürünlerinize ciddi zararlar verebileceğinden mutlak suretle bilen bir firma ile temasa geçmenizi öneriyoruz. Koltuk yıkama fiyatları ile alakalı sayfamız da bir fiyat belirtmedik. Fiyatlar konusun da peşin söylenen her söz sonucun da mahcup edebiliyor. Bu sebeple bizleri arayarak fiyat almanızı istiyoruz.

Lekeli veya kirlenmiş olan ürünlerin temizliği için yapılması gereken öncelikli işlemlerden bir tanesi lekeye anın da işlem yapmaktır. En azından ıslak bir nemli bir bez ile lekenin kurumasını engellemeniz yeterli olacaktır. Yıkama için gelen ekiplerin daha temiz bir sonuca ulaşması adına yapılan işlem %100 etken göstermektedir. Kesinlikle ıslak bir bez aracılığıyla lekeyi dağıtacak bir hamle yapmayınız.

Halı yıkama ürünleri ile koltuk yıkama yapılır mı?

Kesinlikle halı yıkama için kullanılan hiç bir ürün koltuklar için kullanmayınız. Halı ile koltuk dokuması arasın da doku farkı bulunmaktadır. Koltuk kılıfları, elyaf ve pamuklu olarak çeşitlendirilmiş olduğunu biliyorsunuzdur. Bu yüzden kullanacağınız her temizlik malzemesinin nerede ve nasıl kullanılacağını bilmeniz gerekir. Bu konu hakkın da bizlerden dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

 

Bizleri Facebook | Twitter | Pinterest | Google sayfalarında takip edebilirsiniz.