Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama ve temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizi arayın. Temizlenmesi gereken ürünlerinizi sipariş verdiğiniz gün içerisin de evinizden teslim alıyoruz. 2 veya 6 gün için de temizlenmiş ve güzelce paketlenmiş şekil de evinize teslim ediyoruz.

Bursa, Osmangazi, Nilüfer, Mudanya, Yıldırım, Gürsu bölgelerin de Zebra ve Stor perde yıkama hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Zebra perde yıkama fiyatları ve stor perde yıkama fiyatları arasın da 1 tl olarak fark vardır. Stor perde yıkama işlemi daha özen gerektiren bir iştir bu sebeple m2 6 tl den yıkama yapılır.

Zebra Perde Yıkama
Zebra Perde Yıkama

Evde zebra perde yıkama işlemi yapılması bir hayli zordur ve risklidir. Dar alan da yıkama yapılması mümkün değildir. Bu yüzden bizim gibi zebra perde yıkama firmaları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizden bilgi alabilirsiniz. Evinizde yıkamaya çalıştığınız da perdelerinizin zarar görmesi mümkündür ve kırışma problemi olabilir. Biz perdelerinizi özenle özel makine sistemleri ile temizliyoruz ve hiç bir zarar görmeden güzelce paketleyip teslim ediyoruz.

Stor perde yıkama işlemi ile zebra perde işlemi arasın da ince detaylar vardır. Zebra perdeler gibi kolay temizlenmeyen ürünlerdir Stor perdeler. Cinslerine göre farklı olan yapıya sahip olduklarından daha çabuk tahrif olabiliyorlar. Tecrübemiz sayesin de tüm ürünlerin nasıl temizlenmesi gerektiğini iyi biliyoruz ve işimizi garantili olarak sunuyoruz.

Bursa zebra perde yıkama firmaları halı yıkama gibi hizmetler de vermektedir. Halı yıkama firmalarının ağırlıklı olarak sunduğu hizmetler arasın da olan zebra ve stor perde yıkama hizmetinden faydalanın. Kullanılan bu güzel ürünlerin fiyatları bir hayli pahalı olması temizlik firmaları tarafından yıkanmasını zorunlu hale getirmiştir. Sizler de ürünlerinize zarar verecek bir işlem yaparak perdelerinizi zedelemeyin.

2008 yılın da başladığımız temizlik hizmetlerine her gün yeni tecrübeler ekleyerek devam ediyoruz. İhtiyacınız olan tüm hizmetlerimiz için bizleri arayabilir veya sipariş formunu doldurarak sizi aramamızı bekleyebilirsiniz. Bursa’da bir çok ilçe ve mahalleye ücretsiz servis imkanı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Sipariş edilen zamana göre aynı gün içerisin de kapınıza gelebiliyoruz.

“işimize dört elle sarılıyoruz”

Bizleri Facebook | Twitter | Pinterest Google sayfalarında takip edebilirsiniz.