Ucuz Halı Yıkama

Ucuz halı yıkama

Bursa’da en ucuz halı yıkama firması arayan müşterilerin genel olarak fiyatlardan memnun ancak yapılan işten memnun olmadıklarını gördük. Bir çok halı yıkama firması olan Bursa’da her gün yeni bir firma daha eklenmektedir. Sektör emek veren öncü kuruluşlar sürekli geriden gelenlere örnek olabilmek için çalışmaktalar.

Halı yıkama firmaları genellikle sezon başı veya sonun da kampanyalar düzenlemekteler. Halı yıkama fiyatları standart olarak belirlenmiştir bunun dışına çıkanlar pek nadirdir. Bizler de bu fiyatları baz alarak kendi müşterilerimize ikram sunabilmek için indirimli kampanyalar sunmaktayız. En son yaptığımız kampanyamız site üzerinden siparişler de m2 fiyatında 0.50 tl. indirim uygulanıyordu.

Ucuz Halı Yıkama
Ucuz Halı Yıkama

Sırasıyla belirlediğimiz kampanyalarımızı sitemizden duyurmaya çalışıyoruz. Faydalanmanızı istediğimiz diğer indirimleri ise sizlere mesaj atarak  bildiriyoruz. Ucuz halı yıkama fiyatları sunarak kapılara bolca broşür bırakan halı temizlemeciler çoğunlukla vurguncu mantığında olanlardır. Bir sezon belki yarım sezonluk hedeflerle piyasaya giren bir çok firma bulunmaktadır.

Bursa halı yıkama olarak kendimizi Bursa’da Osmangazi halı yıkama ve Nilüfer halı yıkama olarak tanıttık. Bizimle çalışan müşterilerimiz, Dörtel Halı Yıkama denildiği vakit Nilüfer ve Osmangazi bölgelerin de sıkça duyduklarını belirtiyorlar. Bizler kaliteli hizmet sunabilmek adına kendimizi bu iki bölgeye adapte etmeye gayret ettik ve bunu başardık.

Sunduğumuz hizmetlerimiz halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, cami halı yıkama, cami avize temizliği, yerinde halı yıkama ve overlok olarak belirlenmiştir.

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız için web sayfamızı takip ederek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenerek sürekli hakkımız da bilgiler edinebilir ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.