Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Sağlığımızın değerini bir kat daha anladığımız şu günlerde, temizliğin ve hijyenin hayatımızdaki rolünün ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm gün kirlerden ve bakterilerden arındırmaya çalıştığınız evin, belki de en zor kısmı yere en çok temas eden halılardır. Halı temizleme konusunda bilinen yanlışlar halı temizlemeyi daha da zorlaştırmaktadır. İyi bir halı temizliği için yaptığınız temizlik, halınızın yıpranmasına ve kullanım süresini kısalaştırmanıza neden olmaktadır. Kendi imkanlarınızla halınızı temizlerken aslında halıda var olan kirlerin daha da derine gitmesine, bakterilerin ve mikropların hızla çoğalmasına neden olmaktadır.

Profesyonel halı yıkama hizmetiyle, bu olumsuz sonuçları minimalize edebilirsiniz. Kendi imkanlarınızla halınızın sadece yüzeyini temizleyebilirken halı temizleme ile derinlemesine bir temizlik elde edebilirsiniz. Siz de halınızdaki mikroplardan ve bakterilerden tamamıyla kurtulmak istiyorsanız mutlaka halınızı profesyonel ellere bırakmalısınız.

Profesyonel Halı Yıkama

Bursa halı yıkama denildiğinde kaliteli ve hızlı işlerle ön plana çıkan Dörtel, alanında güven sağlayan hizmet vermektedir. %100 temizlik garantisiyle tüm işleri teminatlı olarak yapmaktadır. Temizlik ve teslimat konusunda iddialı olan Bursa halı yıkama, iade garantisiyle müşteri memnuniyetine verdikleri önemi göstermektedirler. Kimyasalların hem insana hem de halıya olan zararlarının bilincinde olarak halı şampuan tercihlerini % 100 doğal olan halı şampuanlarından yana yapmışlardır. Kimyasal şampuanlar halının rengini ve canlılığını soldururken aynı zamanda halının kullanım süresini kısaltmaktadır.

Kaliteli Halı Yıkama Ekipmanları

Kimyasal şampuanla yıkanmış halılar, alerjik reaksiyonlara sebep olurken nefes darlığına kadar gidebilen sonuçlarla karşımıza çıkmaktadır. Profesyonel halı yıkamanın avantajlarından faydalanmak isterken daha kötü sonuçlarla da karşılaşılabilir. Dörtel, en güvenilir adresi olan Dörtel Temizlik, teslimat konusunda da oldukça özenli davranmaktadırlar. Aynı gün servis hizmetiyle Bursa’nın her yerine hizmet vermektedirler. Haftanın her günü hizmet sağlayan Dörtel, ödeme konusunda da oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Ödeme yöntemini kapıda ödeme olarak belirleyen Dörtel, halılarınız teslim süresini oldukça kısaltarak bir haftada teslim sözüyle hızlı teslimat sağlamaktadır. Halınızı emanet etmekten korkmayacağınız Dörtel, sağladığı güvenli ve kaliteli hizmet sayesinde Bursa’da öncü isimlerden olmuştur.

Uzman ve Tecrübeli Ekip

Bursa’da halı yıkama hizmeti veren bir çok firmanın sektöre yeni giriş yaptığını bilmelisiniz. Bizler 2006 yılından bu güne dek daima kaliteli ürünler kullanarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunuyoruz. Saha ekibimiz sektörde uzun yıllar çalışmış ve tecrübe sahibi kişilerdir. Güler yüzlü ve ilgili çalışma arkadaşlarımız ile hiç bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Bu yüzden Bursa’da uzman bir ekibe sahip tek firma olduğumuzu söyleyebiliyoruz.

Halı Temizleme hizmeti ile birlikte haftanın her günü profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti de sunuyoruz. Koltuklarınızı yerinden oynatmadan ve diğer ürünlerinize hiç bir zarar vermeden temizliyoruz. Firmamız da daima kaliteli şampuanlar ve sağlığınıza zarar verecek kimyasallar bulundurmaz.

ustt
Halı Yıkama