Halı Yıkama Firmaları

Halı Yıkama Firmaları

Bursa’da halı yıkama firmaları arasına 2008 yılın da giriş yaparak sektöre merhaba dedik. Bir çok halı yıkama firması olmasına rağmen kısa süre de adımızı duyurabilmeyi başardık. Kaliteli ve güvenilir bir firma olmak adına sürekli araştırmalar yaparak kendimizi geliştirdik.

Güzel bir halı yıkama firması nasıl olmalıdır sorusunu genel olarak yakın çevremiz de bulunan komşularımıza sorarak fikirler edindik. Kısa süre de artan müşterilerimize sorular yönelterek tepkiler aldık. İstediğiniz gibi bir firma olabilmek adına size ve diğer müşterilerimize görüşlerini sorduk ve uygulamaya aldık.

Her gün yeni bir halı yıkama firması açılsa da Bursa’da kendini kanıtlamış halı yıkama firmaları bir hayli az sayıdadır. Bir çok fason halı yıkama firması olsa da yıkama makine parkuru olan firma sayısı azdır.

Halı Yıkama Firmaları
Halı Yıkama Firmaları

Kendimizi halı yıkama sektörüne adapte etmek adına gerekli olan tüm tedarikçi firmalarla görüşerek bilgi edindik. Kazandığımız tecrübeler ile kendimizi teknoloji ürünleri ile buluşturarak sektöre kaliteli bir firma olarak giriş yaptığımızı düşünüyoruz. Kullandığımız makineler ve temizlik ürünlerimizi kanıtlanmış firmalar tarafından tedarik ediyoruz.

Kullanılan malzemelerin kaliteli olması daha temiz sonuçlar vermektedir. Halı ve diğer ürünlerin temizliğin de kullanılması gereken şampuan ve deterjanların önemi yıkama esnasın da ve sonrasın da belli etmektedir. Her firma kendine özgü yıkama taktikleri kullanıyor olsa da standartlar dışına çıkılması ihtimaldir.

Osmangazi halı yıkama firmaları arasına her ay yeni bir firma katılıyor. Osmangazi bölgesin de bir çok mahalle de halı yıkama açılmakta ve her mahallenin kendine ait bir yıkamacısı olmakta. Bursa’ya genel olarak hizmet vermek yerine, kendi bölgesin de müşterileri hitap eden firma sayısı gün geçtikçe çoğalmaktadır.

Aynı şekil de Nilüfer halı yıkama firmaları için de geçerli olan bu durum, Nilüfer bölgesi için avantaj sağlamaktadır. Bu bölge de halı yıkama işine uygun yerlerin olmaması, firmaların işini zorlaştırmakta ve daha kırsal bölgelere kurulmaktadır. Sürekli olarak Nilüfer’e ücretsiz servis imkanı ile haftanın 6 günü hizmet veriyoruz.

 

“işimize dört elle sarılıyoruz”

Bizleri Facebook | Twitter | Pinterest Google sayfalarında takip edebilirsiniz.