Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda bilgi alabileceğiniz sayfamızda bulunuyorsunuz.

2006 yılında temizlik hizmetlerine öncelikli olarak cami halı yıkama ve avize temizlik işleriyle başladık. Bursa ve yakın iller de cami halı yıkama ve avize temizlik hizmetlerimizi yaklaşık 5 yıl aralıksız devam ettirdik. Belediye ihalelerine girerek kendimizi temizlik sektörün de ileriye taşımayı başardık.

2011 Yılın da Bağlarbaşı mahallesin de ev halı yıkama hizmetini de başlatmış olduk. Ev halısı yıkama hizmetimize başladığımız dönemler de henüz otomatik yıkama makineleri üretilmiyordu. Biz de sektörün genelin de kullanılan silindir disk fırçalar ile yıkama işlemi yaptık. Hızla gelişen Bursa halı yıkama firmaları ve bu firmaları daha hızlı gelişmesini sağlayan makine üreticileri sayesin de halı yıkama sektörü daha ileri taşınmış oldu.

Hizmete başladığımız da iş yerimizin konumu ve alanı sunduğumuz hizmetler için yeterliydi. Gelişen müşteri ağımızla birlikte kendimizi yeni nesil makinelerle tanıştırdık. Halılarınız ve diğer ürünlerinizin temizliği için kullandığımız makinelerimizi galerimiz kısmın da inceleyebilirsiniz. Müşterilerimizin taleplerine kesin yanıtlar vermek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için yeterli bir sebebimiz öz verili ve işimize dört elle sarılıyor olmamızdır. Tüm ürünlerin temizliğini yapan firmamız, olası problem karşısın da gizlenmek yerine problemin çözümü için odaklanmaktadır. Hiç bir aksaklık olmayacak, dört dörtlük işçilik yapıyoruz gibi havalı sözler sarf ederek kendimizi kandırmıyoruz. İnsan gücü ve elektronik malzemeler kullanıldığın da hata oranının ne kadar olduğunu hepimiz biliyoruz.

Dürüstlük ve hakkı gözetme konusun da kendimizi bu sektörün ileri gelen firmaları arasında görüyoruz. Hiç bir fiyat farkı sunmaksızın, her ürün için ekstra ücret talep etmiyoruz. Bölge ve mahalleye göre fiyat kabartmıyoruz, her müşterimizi bizzat kendi yerimize koyarak işlem yapmaya özen gösteriyoruz.

Haftanın her günü ücretsiz servis imkanı ile Osmangazi ve Nilüfer bölgesine hizmet vermeye devam ediyoruz. Belli zamanlar da halı yıkama kampanyaları sunmaya özen gösteren ve kalitesinden ödün vermeyen bir firma olma yolun da emin adımlarla ilerliyoruz…

Hakkımızda
Hakkımızda

“işimize dört elle sarılıyoruz”

Bizleri Facebook | Twitter | Pinterest Google sayfalarında takip edebilirsiniz.