Emek Halı Yıkama

Emek Halı Yıkama

Emek halı yıkama firması olarak hizmete başladığımız 2008 yılından beri sizlere kaliteli işler sunmaya devam ediyoruz.

Evlerimiz de kullandığımız ve en az 4 ayda bir temizliğe ihtiyaç duyan ürünlerinizin temizliğini üstleniyoruz. Bursa’da halı yıkama firmaları arasın da kendimizi güvenilir bir firma olarak görüyoruz. Osmangazi ve Nilüfer bölgesine hakim olan firmamız bu bölgelerin tüm mahallelerine ücretsiz servis imkanı sunuyor. Emek halı yıkama olarak sizlere, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve overlok hizmeti sunuyoruz.

Nilüfer halı yıkama firmaları arasın da kendimizden söz ettirmeye devam ediyoruz. İhtiyacınız olan kaliteli işçilik ve güvenilir bir firma ise bizimle tanışmanızı bekliyoruz. Kapınızdan aldığımız ürünlerinizin temizliğini yaptıktan sonra tertemiz bir şekil de kapınıza bırakıyoruz. Teslim ettiğimiz ürünlerimiz de herhangi bir problem olup olmadığını, kapınızdan ayrılmadan kontrol etmenizi bekliyoruz.

Osmangazi halı yıkama firmaları arasında kendimizi önde gelen firmalar arasın da görüyoruz. Bursa halı yıkama olarak sürekli yenilenen teknoloji ile kendimizi sizlere hizmet için daima bir adım ötesi için hazırlıyoruz. Osmangazi bölgesin de bulunan mahalle ve köylere ücretsiz servis imkanı ile halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde ve zebra perde yıkama hizmeti götürüyoruz.

Bizi yakından tanımak isterseniz, hakkımızda sayfasını inceleyebilirsiniz. Bizi ziyaret etmek isterseniz, iletişim kısmın da google maps uygulamasını kullanarak bulunduğumuz konuma gelebilirsiniz. Emek bölgesinde bir çok müşterimizin referans olması üzere bu bölge de hakim olduğumuzu düşünüyoruz. Siz de bizimle çalışmak istiyorsanız eğer aşağıda bulunan numaralardan ulaşabilirsiniz.

Bizden alacağınız her temizlik hizmetini değerlendirmek adına bize şikayet ve öneri gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz her yorum ile kendimizi size daha iyi hizmet verebilmek adına geliştirmemize yardımcı olacaktır. Sunduğumuz hizmetleri garanti altına alarak, memnun olunmadığı takdirde tekrar işlem yapılacağı ve gerekenin daha fazlasıyla karşılık verileceğinin sözünü veriyoruz.

 

Ofis     : 0224 245 01 16

Servis : 0543 245 16 16

www.dortelhaliyikama.com

Emek halı yıkama
Emek halı yıkama

“işimize dört elle sarılıyoruz”

Bizleri Facebook | Twitter | Pinterest Google sayfalarında takip edebilirsiniz.